conti_t5110020
CONTI T5 1100 20 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5110020
 66,36 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 15.
  • Lengte: 1100
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1100 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817176217
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5110020
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1100 mm