conti_t5138020
CONTI T5 1380 20 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5138020
 78,38 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 1380
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1380 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817176262
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5138020
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1380 mm