conti_t5dl15010
CONTI T5 150 10 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL15010
 19,32 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 150
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 150 mm
  • Aantal tanden: 30
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817188081
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL15010
Lengte
150
Steek
5 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
150 mm