conti_t5dl4608
CONTI T5 460 8 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL4608
 22,06 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 15.
  • Lengte: 460
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 460 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817177979
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL4608
Steek
5 mm
Breedte
8 mm
Nominale lengte
460 mm