conti_t5dl4608
CONTI T5 460 8 DL 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5DL4608
22.06 tax incl.
On order: delivered from 15/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 15.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 15/05/2026
  • Length: 460
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 8 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 460 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817177979
  • Supplier number: CONTI T5DL4608
Pitch
5 mm
Width
8 mm
Nominal length
460 mm