conti_t5dl6208
CONTI T5 620 8 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL6208
 25,35 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 23.
  • Lengte: 620
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 620 mm
  • Aantal tanden: 124
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817182669
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL6208
Lengte
620
Steek
5 mm
Breedte
8 mm
Nominale lengte
620 mm