conti_t5dl81516
CONTI T5 815 16 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL81516
 55,20 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 19/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 19/05/2026
  • Lengte: 815
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 815 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817182454
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL81516
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
815 mm