conti_xpa1150bp
conti_xpa1150bp_2
conti_xpa1150bp
conti_xpa1150bp_2
CONTI XPA1150BP conti v fo v-riem 1150 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1150
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1150 mm
  • Binnenlengte Li: 1110 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817714846
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1150BP
Lengte
1150
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1150 mm
Binnenlengte li
1110 mm