conti_xpa1150bp
conti_xpa1150bp_2
conti_xpa1150bp
conti_xpa1150bp_2
CONTI XPA1150BP conti v fo v-belt 1150 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1150
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1150 mm
  • Inside length: 1110 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817714846
  • Supplier number: CONTI XPA1150BP
Length
1150
Width
12,7 mm
Reference length ld
1150 mm
Inside length
1110 mm