conti_xpa1157bp
conti_xpa1157bp_2
conti_xpa1157bp
conti_xpa1157bp_2
CONTI XPA1157BP conti v fo v-riem 1157 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1157
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1157 mm
  • Binnenlengte Li: 1117 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817714853
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1157BP
Lengte
1157
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1157 mm
Binnenlengte li
1117 mm