conti_xpa1157bp
conti_xpa1157bp_2
conti_xpa1157bp
conti_xpa1157bp_2
CONTI XPA1157BP conti v fo v-belt 1157 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1157
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1157 mm
  • Inside length: 1117 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817714853
  • Supplier number: CONTI XPA1157BP
Length
1157
Width
12,7 mm
Reference length ld
1157 mm
Inside length
1117 mm