conti_xpa1357bp
conti_xpa1357bp_2
conti_xpa1357bp
conti_xpa1357bp_2
CONTI XPA1357BP conti v fo v-riem 1357 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1357
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1357 mm
  • Binnenlengte Li: 1317 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817714983
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1357BP
Lengte
1357
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1357 mm
Binnenlengte li
1317 mm