conti_xpa1382bp
conti_xpa1382bp_2
conti_xpa1382bp
conti_xpa1382bp_2
CONTI XPA1382BP conti v fo v-riem 1382 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1382
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1382 mm
  • Binnenlengte Li: 1342 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715003
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1382BP
Lengte
1382
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1382 mm
Binnenlengte li
1342 mm