conti_xpa1382bp
conti_xpa1382bp_2
conti_xpa1382bp
conti_xpa1382bp_2
CONTI XPA1382BP conti v fo v-belt 1382 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1382
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1382 mm
  • Inside length: 1342 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715003
  • Supplier number: CONTI XPA1382BP
Length
1382
Width
12,7 mm
Reference length ld
1382 mm
Inside length
1342 mm