conti_xpa1607bp
conti_xpa1607bp_2
conti_xpa1607bp
conti_xpa1607bp_2
CONTI XPA1607BP conti v fo v-riem 1607 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1607
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1607 mm
  • Binnenlengte Li: 1567 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715157
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1607BP
Lengte
1607
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1607 mm
Binnenlengte li
1567 mm