conti_xpa1607bp
conti_xpa1607bp_2
conti_xpa1607bp
conti_xpa1607bp_2
CONTI XPA1607BP conti v fo v-belt 1607 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1607
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1607 mm
  • Inside length: 1567 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715157
  • Supplier number: CONTI XPA1607BP
Length
1607
Width
12,7 mm
Reference length ld
1607 mm
Inside length
1567 mm