conti_xpa1657bp
conti_xpa1657bp_2
conti_xpa1657bp
conti_xpa1657bp_2
CONTI XPA1657BP conti v fo v-riem 1657 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1657
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1657 mm
  • Binnenlengte Li: 1617 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715188
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1657BP
Lengte
1657
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1657 mm
Binnenlengte li
1617 mm