conti_xpa1657bp
conti_xpa1657bp_2
conti_xpa1657bp
conti_xpa1657bp_2
CONTI XPA1657BP conti v fo v-belt 1657 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1657
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1657 mm
  • Inside length: 1617 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715188
  • Supplier number: CONTI XPA1657BP
Length
1657
Width
12,7 mm
Reference length ld
1657 mm
Inside length
1617 mm