conti_xpa1682bp
conti_xpa1682bp_2
conti_xpa1682bp
conti_xpa1682bp_2
CONTI XPA1682BP conti v fo v-riem 1682 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1682
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1682 mm
  • Binnenlengte Li: 1642 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715195
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1682BP
Lengte
1682
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1682 mm
Binnenlengte li
1642 mm