conti_xpa1682bp
conti_xpa1682bp_2
conti_xpa1682bp
conti_xpa1682bp_2
CONTI XPA1682BP conti v fo v-belt 1682 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1682
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1682 mm
  • Inside length: 1642 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715195
  • Supplier number: CONTI XPA1682BP
Length
1682
Width
12,7 mm
Reference length ld
1682 mm
Inside length
1642 mm