conti_xpa1932bp
conti_xpa1932bp_2
conti_xpa1932bp
conti_xpa1932bp_2
CONTI XPA1932BP conti v fo v-riem 1932 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1932
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1932 mm
  • Binnenlengte Li: 1892 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715324
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1932BP
Lengte
1932
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1932 mm
Binnenlengte li
1892 mm