conti_xpa2000bp
conti_xpa2000bp_2
conti_xpa2000bp
conti_xpa2000bp_2
CONTI XPA2000BP conti v fo v-riem 2000 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 2000
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2000 mm
  • Binnenlengte Li: 1960 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715362
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA2000BP
Lengte
2000
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
2000 mm
Binnenlengte li
1960 mm