conti_xpa2032bp
conti_xpa2032bp_2
conti_xpa2032bp
conti_xpa2032bp_2
CONTI XPA2032BP conti v fo v-riem 2032 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 2032
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2032 mm
  • Binnenlengte Li: 1992 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715379
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA2032BP
Lengte
2032
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
2032 mm
Binnenlengte li
1992 mm