conti_xpa2032bp
conti_xpa2032bp_2
conti_xpa2032bp
conti_xpa2032bp_2
CONTI XPA2032BP conti v fo v-belt 2032 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2032
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 2032 mm
  • Inside length: 1992 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715379
  • Supplier number: CONTI XPA2032BP
Length
2032
Width
12,7 mm
Reference length ld
2032 mm
Inside length
1992 mm