conti_xpa2057bp
conti_xpa2057bp_2
conti_xpa2057bp
conti_xpa2057bp_2
CONTI XPA2057BP conti v fo v-riem 2057 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 2017
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2057 mm
  • Binnenlengte Li: 2017 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715386
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA2057BP
Lengte
2017
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
2057 mm
Binnenlengte li
2017 mm