conti_xpa2057bp
conti_xpa2057bp_2
conti_xpa2057bp
conti_xpa2057bp_2
CONTI XPA2057BP conti v fo v-belt 2057 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2017
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 2057 mm
  • Inside length: 2017 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715386
  • Supplier number: CONTI XPA2057BP
Length
2017
Width
12,7 mm
Reference length ld
2057 mm
Inside length
2017 mm