conti_xpa2120bp
conti_xpa2120bp_2
conti_xpa2120bp
conti_xpa2120bp_2
CONTI XPA2120BP conti v fo v-riem 2120 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 2080
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2120 mm
  • Binnenlengte Li: 2080 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715409
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA2120BP
Lengte
2080
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
2120 mm
Binnenlengte li
2080 mm