conti_xpa2360bp
conti_xpa2360bp_2
conti_xpa2360bp
conti_xpa2360bp_2
CONTI XPA2360BP conti v fo v-riem 2360 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 2320
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2360 mm
  • Binnenlengte Li: 2320 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715492
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA2360BP
Lengte
2320
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
2360 mm
Binnenlengte li
2320 mm