conti_xpb1450bp
conti_xpb1450bp_2
conti_xpb1450bp
conti_xpb1450bp_2
CONTI XPB1450BP conti v fo v-riem 1450 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1450
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1450 mm
  • Binnenlengte Li: 1390 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX575
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715942
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1450BP
Lengte
1450
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1450 mm
Binnenlengte li
1390 mm