conti_xpb1600bp
conti_xpb1600bp_2
conti_xpb1600bp
conti_xpb1600bp_2
CONTI XPB1600BP conti v fo v-riem 1600 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1600
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1600 mm
  • Binnenlengte Li: 1540 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX634
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716017
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1600BP
Lengte
1600
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1600 mm
Binnenlengte li
1540 mm