conti_xpb2360bp
conti_xpb2360bp_2
conti_xpb2360bp
conti_xpb2360bp_2
CONTI XPB2360BP conti v fo v-riem 2360 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2360
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2360 mm
  • Binnenlengte Li: 2300 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX935
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716208
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2360BP
Lengte
2360
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2360 mm
Binnenlengte li
2300 mm