conti_xpb2650bp
conti_xpb2650bp_2
conti_xpb2650bp
conti_xpb2650bp_2
CONTI XPB2650BP conti v fo v-riem 2650 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2650
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2650 mm
  • Binnenlengte Li: 2590 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX1050
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716277
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2650BP
Lengte
2650
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2650 mm
Binnenlengte li
2590 mm