conti_xpb2900bp
conti_xpb2900bp_2
conti_xpb2900bp
conti_xpb2900bp_2
CONTI XPB2900BP conti v fo v-riem 2900 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2900
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2900 mm
  • Binnenlengte Li: 2840 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX1146
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716338
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2900BP
Lengte
2900
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2900 mm
Binnenlengte li
2840 mm