conti_xpb3750p
conti_xpb3750p_2
conti_xpb3750p
conti_xpb3750p_2
CONTI XPB3750P conti v fo pioneer v-riem
 196,17 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 3750
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 3750 mm
  • Binnenlengte Li: 3690 mm
  • Buitenlengte La: 3772 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 5VX1142
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858124250
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB3750P
Lengte
3750
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
3750 mm
Binnenlengte li
3690 mm
Buitenlengte la
3772 mm