conti_xpb3750p
conti_xpb3750p_2
conti_xpb3750p
conti_xpb3750p_2
CONTI XPB3750P conti v fo pioneer v-belt
196.17 tax incl.
On stock, immediately available.
each
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
Key features according to our expert
  • Length: 3750
  • Width: 16,3 mm
  • Height: 13 mm
  • Reference length Ld: 3750 mm
  • Inside length: 3690 mm
  • Outer length La: 3772 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 5VX1142
  • Colour (manufacturer): Black/Blue
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858124250
  • Supplier number: CONTI XPB3750P
Length
3750
Width
16,3 mm
Height
13 mm
Reference length ld
3750 mm
Inside length
3690 mm
Outer length la
3772 mm