conti_xpb4000p
conti_xpb4000p_2
conti_xpb4000p
conti_xpb4000p_2
CONTI XPB4000P conti v fo pioneer v-riem 4000 x 16,3 mm zwart/blauw
 79,64 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 5.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4000
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 4000 mm
  • Binnenlengte Li: 3940 mm
  • Buitenlengte La: 4022 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 5VX1142
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858588809
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB4000P
Lengte
4000
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
4000 mm
Binnenlengte li
3940 mm
Buitenlengte la
4022 mm