conti_xpc2650bp
conti_xpc2650bp_2
conti_xpc2650bp
conti_xpc2650bp_2
CONTI XPC2650BP conti v fo v-riem 2650 x 22 mm zwart
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2650
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 2650 mm
  • Binnenlengte Li: 2578 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716390
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPC2650BP
Lengte
2650
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
2650 mm
Binnenlengte li
2578 mm