conti_xpc2650bp
conti_xpc2650bp_2
conti_xpc2650bp
conti_xpc2650bp_2
CONTI XPC2650BP conti v fo v belt 2650 x 22 mm black
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Key features according to our expert
  • Length: 2650
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 2650 mm
  • Inside length: 2578 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716390
  • Supplier number: CONTI XPC2650BP
Length
2650
Width
22 mm
Reference length ld
2650 mm
Inside length
2578 mm