conti_xpz1112bp
conti_xpz1112bp_2
conti_xpz1112bp
conti_xpz1112bp_2
CONTI XPZ1112BP conti v fo v-riem 1112 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1112
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1112 mm
  • Binnenlengte Li: 1074 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX439
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716499
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1112BP
Lengte
1112
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1112 mm
Binnenlengte li
1074 mm