conti_xpz1112bp
conti_xpz1112bp_2
conti_xpz1112bp
conti_xpz1112bp_2
CONTI XPZ1112BP conti v fo v belt 1112 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1112
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1112 mm
  • Inside length: 1074 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX439
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716499
  • Supplier number: CONTI XPZ1112BP
Length
1112
Width
9,7 mm
Reference length ld
1112 mm
Inside length
1074 mm