conti_xpz1237bp
conti_xpz1237bp_2
conti_xpz1237bp
conti_xpz1237bp_2
CONTI XPZ1237BP conti v fo v-riem 1237 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1237
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1237 mm
  • Binnenlengte Li: 1199 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX490
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716581
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1237BP
Lengte
1237
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1237 mm
Binnenlengte li
1199 mm