conti_xpz1237bp
conti_xpz1237bp_2
conti_xpz1237bp
conti_xpz1237bp_2
CONTI XPZ1237BP conti v fo v-belt 1237 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1237
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1237 mm
  • Inside length: 1199 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX490
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716581
  • Supplier number: CONTI XPZ1237BP
Length
1237
Width
9,7 mm
Reference length ld
1237 mm
Inside length
1199 mm