conti_xpz1287bp
conti_xpz1287bp_2
conti_xpz1287bp
conti_xpz1287bp_2
CONTI XPZ1287BP conti v fo v-riem 1287 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1287
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1287 mm
  • Binnenlengte Li: 1249 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX508
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716628
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1287BP
Lengte
1287
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1287 mm
Binnenlengte li
1249 mm