conti_xpz1287bp
conti_xpz1287bp_2
conti_xpz1287bp
conti_xpz1287bp_2
CONTI XPZ1287BP conti v fo v-belt 1287 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1287
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1287 mm
  • Inside length: 1249 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX508
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716628
  • Supplier number: CONTI XPZ1287BP
Length
1287
Width
9,7 mm
Reference length ld
1287 mm
Inside length
1249 mm