conti_xpz1487bp
conti_xpz1487bp_2
conti_xpz1487bp
conti_xpz1487bp_2
CONTI XPZ1487BP conti v fo v-riem 1487 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1487
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1487 mm
  • Binnenlengte Li: 1449 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX587
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716741
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1487BP
Lengte
1487
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1487 mm
Binnenlengte li
1449 mm