conti_xpz1750bp
conti_xpz1750bp_2
conti_xpz1750bp
conti_xpz1750bp_2
CONTI XPZ1750BP conti v fo v-riem 1750 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1750
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1750 mm
  • Binnenlengte Li: 1712 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX690
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716895
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1750BP
Lengte
1750
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1750 mm
Binnenlengte li
1712 mm