conti_xpz1800bp
conti_xpz1800bp_2
conti_xpz1800bp
conti_xpz1800bp_2
CONTI XPZ1800BP conti v fo v-riem 1800 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1800
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1800 mm
  • Binnenlengte Li: 1762 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX710
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716918
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1800BP
Lengte
1800
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1800 mm
Binnenlengte li
1762 mm