conti_xpz722bp
conti_xpz722bp_2
conti_xpz722bp
conti_xpz722bp_2
CONTI XPZ722BP conti v fo v-riem 722 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 722
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 722 mm
  • Binnenlengte Li: 684 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX286
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717199
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ722BP
Lengte
722
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
722 mm
Binnenlengte li
684 mm