conti_xpz722bp
conti_xpz722bp_2
conti_xpz722bp
conti_xpz722bp_2
CONTI XPZ722BP conti v fo v-belt 722 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 722
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 722 mm
  • Inside length: 684 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX286
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717199
  • Supplier number: CONTI XPZ722BP
Length
722
Width
9,7 mm
Reference length ld
722 mm
Inside length
684 mm