conti_xpz825bp
conti_xpz825bp_2
conti_xpz825bp
conti_xpz825bp_2
CONTI XPZ825BP conti v fo v-riem 825 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 825
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 825 mm
  • Binnenlengte Li: 787 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX325
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717298
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ825BP
Lengte
825
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
825 mm
Binnenlengte li
787 mm